Na dnešek jsem byl pozvaný do Shoptetu spolu se skupinkou vybraných partnerů na školení na vyšší úroveň certifikace. O co se vlastně jedná?

Shoptet jakožto tvůrce (pro mně rozhodně) nejlepší tuzemské “krabicové” e-shopové platformy v rámci dodržování vysokého standardu svého produktu asi před rokem spustil partnerský program na webu partneri.shoptet.cz zde doporučuje svým zákazníkům (majitelům e-shopů) ověřené profesionály, na které se mohou obrátit v případě potřeby pomoci s údržbou, správou, rozvojem či marketingem svého e-shopu.

Být partnerem je závazek

Vážím si toho, že jsem byl Shoptetem osloven s nabídkou zařazení do tohoto programu. Po několika měsících na bronzové pozici jsem se dnes posunul na Stříbrného Shoptet partnera. Více o certifikacích a jejich podmínkách se dočtete zde: partneri.shoptet.cz/certifikaty/. Pro mně je to motivace dále se vzdělávat a být i nadále přínosem svým klientům i v této oblasti.

I nadále bych se chtěl především věnovat oblastem tvorby (příprava a realizace e-shopů), grafiky (úprava šablon) a školení (tvorba, správa a údržba e-shopů).

Chcete-li pomoci s Vaším e-shopem, ozvěte se mi. Rád pomohu.

Jan Barbořík

Postarám se, aby k vám přes internet proudilo co nejvíce zákazníků. Pod značkou Devenio vám vytvořím fungl nový web na WordPressu či e-shop na platformě Shoptet. Díky mnohaletým zkušenostem z marketingu vám rovněž pomohu při tvorbě marketingové strategie při rozjezdu podnikání, uvádění nového produktu na trh nebo když zkrátka potřebujete svěží vítr do plachet a zpětnou vazbu od někoho nezaujatého.
Jan Barbořík