Chcete prodávat zboží online? 🛒 

Vyladím váš internetový byznys na Shoptetu.
Anebo rovnou vytvořím celý e-shop za vás.

Co všechno pro vás udělám

Připravím strategii

Víte, co chcete prodávat, ale netušíte jak na to? Navrhnu koncept e-shopu, který splní všechny vaše požadavky. A rovnou připravím také seznam úkolů, které bude potřeba zařídit.

Nastavím Shoptet

Jakou šablonu vybrat? Jaký tarif zvolit? Jaké doplňky pořídit? Co, jak a kde nastavit? Nechte to na mně. Vše nejen zajistím, ale výběr a konkrétní nastavení také rád vysvětlím.

Postarám se o zboží

Budete produkty do e-shopu importovat automaticky? Využijete feed od dodavatele? Chcete si zboží nahrávat sami, ale nevíte, co vše si u toho pohlídat? Ve všech případech jsem tu pro vás!

Napojím externí služby

Chcete využívat platební brány, spediční služby, účetní program nebo další nástroje třetích stran? Není problém! Doporučím, nastavím, zprovozním.

Upravím šablonu a grafiku

Líbilo by se vám, kdyby e-shop ladil s vaším firemním vizuálem? To je samozřejmost! Upravím grafiku šablony i rozvržení obsahu. Připravím poutavé bannery a nasadím je na vhodná místa.

Vyladím objednávkový proces

Hodilo by se vám,  kdyby e-shop dělal co nejvíc práce automaticky? Nastavím synchronizaci plateb, posílání info e-mailů, generování faktur, exporty pro dopravce…

Zajistím správné spuštění

Bojíte se, že jste zapomněli na něco důležitého a start e-shopu skončí fiaskem? Žádné strachy. Pečlivě projdu všechna nastavení a zkontroluju, zda vše běží jako na drátkách.

Zaškolím do administrace

Je pro vás správa e-shopu španělská vesnice? Udělám vám v ní jasno. Všechno vám vysvětlím a ukážu tak, abyste kompletní obsluhu Shoptetu hravě zvládli sami.

Pevné základy, o které se můžete opřít ⚓️

Bohaté zkušenosti
z vlastního podnikání

Nejsem teoretik.

Léty prověřená praxe

Online marketingem
se živím od roku 2006.

Hluboký ponor i široký rozhled

Jsem marketér s duší grafika
a mezioborovým přesahem.

Spolehlivost a samostatnost

Aktivní přístup a dodržování
termínů mi koluje v krvi.

Proč právě Shoptet?

Shoptet je pro mě jedničkou českého e-commerce trhu. Pokud chcete moderní e-shop a nepotřebujete řešení na míru, pak je Shoptet jasná volba.

✅ Snadné ovládání
✅ Velké množství doplňků a rozšíření
✅ Spolehlivá zákaznická podpora
✅ Variabilní vzhled
✅ Bezpečné platby
✅ Spousta automatizací
✅ Stabilní provoz
✅ Transparentní poplatky

E-shop reference Shoptet

V Shoptetu jsem vytvořil už vyšší desítky skvěle fungujících e-shopů. Jako certifikovaný Stříbrný Shoptet partner vám pomůžu připravit, spravovat nebo vylepšit e-shop na této platformě.

Vyberte si loď pro naši e-shopovou plavbu 🛳️

Jachta – chci pochopit základy a co nejdřív převzít kormidlo

Nemáte čas učit se všechno metodou pokus–omyl, ale rádi byste si co nejvíc věcí udělali sami? Pomůžu vám s tím nejdůležitějším a pak vám předám kormidlo.

Tanker – potřebuju převést e-shop na Shoptet

Už máte internetový obchod, ale nevyhovuje vám systém, na kterém běží? Naložím data na tanker a kompletně je převedu na Shoptet.

Parník – chci postavit zbrusu nový e-shop

Plánujete začít s prodejem na internetu, ale nechcete řešit technikálie? Moje posádka se o váš e-shop postará od A do Z.

5 P naší spolupráce

  1. Poznání. Než začneme řešit podmínky spolupráce, musím pochopit vaše přání a zasadit je do kontextu internetového podnikání. Potkejme se osobně nebo online.
  2. Proaktivní přístup. Z obou stran. Udělám pro vás první poslední, ale bez vaší aktivní spolupráce bude výsledek poloviční.
  3. Priority. Obsah je král. Dobrá struktura webu, kvalitní texty a výstižné fotky jsou důležitější než grafika. A to říká marketér s duší grafika! Na krásu se dostane taky, ale je chyba u ní začínat.
  4. Procesy. Vyladěné bohatou praxí. Nastaví jasný jízdní řád spolupráce. Díky tomu budete mít neustálý přehled o aktuálním stavu projektu. 
  5. Předání. Žezla i přístupů. Všechna data, zdroje i přístupy jsou jen a jen vaše. Svému online království můžete hned sami vládnout. Kdykoliv vám ale budu k ruce.

Vyhovuje? Paráda!

Díky mým službám budete mít kvalitní e-shop, který…

✅ Zvládnete obsluhovat sami

✅ Působí důvěryhodně

✅ Najdou vaši zákazníci

✅ Můžete snadno rozvíjet

✅ Poběží svižně a bezpečně

✅ Je rozpoznatelný od konkurence

Shoptet reference - vinaři

Koho už jsem nasměroval k úspěchu 💬️

Včelařství Domovina
Včelařství Domovina
Včelařství Domovina
Reference Truhlářství Parolek
Reference Bottega Verde
Včelařství Domovina

Domluvte si nezávaznou konzultaci zakázky. Zadarmo.

 

Chcete se vydat na plavbu za úspěšným e-shopem? Napište mi.

Co na moje služby říkají klienti? 💬️

S panem Barboříkem jsme řešili nastavování procesů ohledně stavů objednávek a napojení dalších externích systémů. Velmi dobře nám poradil jak vše nastavit tak, aby byl výsledek co nejlepší. Zároveň pomohl i při řešení problémových částí, kdy si propojované systémy navzájem nerozuměly a bylo potřeba řešit s technickými podporami. I v těchto případech pomohl svými znalostmi problémy vyřešit rychleji, než kdybychom my laici technických propojovátek byli schopni vyřešit svépomocí 🙂 Velké díky.

Josef Kölbl
www.vcelarstvi-domovina.cz

Cílem bylo nasadit novou grafiku e-shopu během 2-3 měsíců s minimálním dopadem na provoz a zákazníky. Pan Barbořík navrhl realizaci brzy ráno, večer nebo o víkendu. Moje zkušenost byla fantastická – lidský přístup, vstřícnost, rychlost, odbornost, nápady a jednoduchá domluva. Pán je BOREC. Moc mu ještě jednou děkuji a Vám ostatním ho vlastně ani doporučit nechci, protože pak nebude mít čas na nás, až budu potřebovat opět pomoc. VELKÉ PODĚKOVÁNÍ pane Barboříku. Rád jsem Vás poznal a přeji, ať se Vám daří a brzy nashledanou. S vámi je radost něco dělat.

Jan Škaloud
www.svarecikukla.cz

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
75+ hodnocení na Na volné noze