Tak už to přišlo – je ze mě freelancer!

1. 11. 2015 | Aktuality

Po dlouhých pěti letech podnikání při zaměstnání a váhání, zda se do toho pustit naplno jsem v polovině letošních prázdnin udělal další zásadní životní rozhodnutí. Jdu do toho – budu podnikat naplno. Začal jsem se připravovat na opuštění dobrého místa v zaměstnání, které jsem měl tolik rád… Ale jak se píše v jedné chytré knize, jedna z pěti věcí, kterých lidé na sklonku života litují nejvíce, je lítost nad tím, pro co nenašli odvahu. A tak je tady první listopadový den a já jsem na startu nové etapy.

Jak jsem psal dříve, s grafikou a webdesignem jsem si hrál už na základní škole, na střední škole jsem měl první placené zakázky a spolupracoval jsem s první agenturou. Od roku 2006 v oboru pracuji a živím se grafikou a marketingem. Tedy díky deset let sbíraným zkušenostem z agentur, studií i nadnárodní firmy věřím, že mám svým zákazníkům co nabídnout a budu pro ně přínosem.

DevenioPod značkou Devenio se budu věnovat marketingu pro živnostníky, malé a střední firmy. Tj. pro ty, kteří nemají vlastního marketéra nebo marketingové oddělení, a chybí jim čas nebo znalosti se tomu věnovat. Další zajímavou službou ve spolupráci s mou ženou je revize způsobu prodeje a práce obchodního týmu nebo školení prodejních dovedností.

Tento web bude dále sloužit jako můj profesní blog, stejně jako můj Twitter. Kompletní nabídku mých služeb najdete na webu www.janbarborik.cz nebo na portálu Na volné noze. Rád s vámi také navážu spojení na LinkedIn.

Držte mi palce… 🙂

💡 Další články z rubriky Aktuality

Můj první videokurz je na světě!

Můj první videokurz je na světě!

Tvorbu vlastního videokurzu jsem odkládal bez nadsázky několik let. Nápadů i témat mám spoustu, jen to prostě ještě nedozrálo. Tedy až nyní. A abych začal pozvolna, rozhodl jsem se jako první téma zpracovat svůj systém, jak si organizuji práci a úkoly. Ve spolupráci...

Rozhovor v HACKNI BYZNYS

Rozhovor v HACKNI BYZNYS

Přijal jsem pozvání Honzy Měšťánka do jeho podcastu HACKNI BYZNYS, kde jsme si povídali o životě, podnikání na volné noze i o sportu. Dozvíte se, jak přistupuju ke své práci, proč mě baví být "dělníkem marketingu", jak jsem vnímal začátky freelancingu v Česku i jak...

Rozhovor o projektu Den pro školu v Dobrém ránu na ČT

Rozhovor o projektu Den pro školu v Dobrém ránu na ČT

O projektu Den pro školu už jsem se tu na webu i na sociálních sítích několikrát zmínil. Dává mi velký smysl přivádět do škol lidi z praxe, aby povídali o své práci. Studenti tak získají více informací při vlastním rozhodování o výběru školy nebo zaměstnání. Sám bych...

Sám sobě marketérem logo bílé

Sám sobě marketérem

Chcete začít s online marketingem svépomocí? Pomůžu vám i zadarmo. Každých 14 dní posílám obsahový newsletter s praktickými tipy a radami.

✅ Přihlaste se k odběru nebo nejdřív nakoukněte do archívu.

Sám sobě marketérem