Postarám se o to, abyste byli
pro své zákazníky dohledatelní a důvěryhodní 

Svěřte mi do péče tvorbu a rozvoj svého webu i e-shopu. Pomůžu vám růst.

Z vlastního podnikání a díky spolupráci se stovkami klientů vím, co funguje a co ne. Málokdy končí mé zakázky na tvorbu e-shopu nebo webu jen u jeho vytvoření. Pomáhám klientům pak také s jejich rozběhnutím a následným marketingem.

Umím srozumitelně představit současné možnosti marketingu na internetu a vybrat ty nejvhodnější pro váš projekt. Společně zmapujeme cestu nového zákazníka, nastavíme marketingové cíle a vybereme správné komunikační kanály. Pracuju efektivně. Není mým cílem utratit vám co nejvíc peněz.

Mnoho podnikatelů má po letech ve svém oboru už profesní slepotu. Mnohdy dělají i spoustu let ze setrvačnosti dokola ty stejné marketingové aktivity – a třeba už ani neví proč.

Díky nezaujatému pohledu zvenčí vám mohu poskytnout zpětnou vazbu a přinést inspiraci k vylepšení. Za dobu svého podnikání jsem si vytvořil síť spolehlivých kolegů na které se můžu obrátit s úkoly, které přímo nedělám. Ať už je to SEO nebo PPC reklamy. Vím co je potřeba udělat, spoustu toho umím sám a na zbytek znám lidi, kteří nám s tím pomohou.

Pomohu najít cestu

k vašim zákazníkům

Dobře se orientuji

v džungli digitálního světa

Jsem samostatný

nemusíte mně hlídat

Co neumím, deleguji

ověřeným kolegům

Vše měřím a vyhodnocuji

abychom měli zpětnou vazbu

Férová spolupráce

a win-win je mým cílem

Neučím se na klientech. Vím, co dělám.
Online marketing Devenio

Poznámka: Jsou i věci, se kterými vám nepomohu. Nechci pracovat na projektech, které jsou nemorální, neetické, politické, ezoterické nebo jakkoliv náboženské.

Chcete profesionální přístup, dobře poradit, čerstvé nápady, kreativního člověka, někoho na koho se můžete opravdu spolehnout? Honza Barbořík se společností Devenio Vám to na 100 % splní. Za své peníze dostanete skvělý výsledek bez tahání za nos. Radost spolupracovat.

Martin Rakušan
provozovatel e-shopu s granulemi pro psy, krmivy pro kočky a chovatelskými potřebami

S Honzou spolupracuji již přes 3 roky a za tu dobu si dovolím říct, že kromě obchodních partnerů se z nás stali i přátelé. Honza se podílí na všech mých projektech ať už ze strany tvorby webových stránek, grafických návrhů, reklamních materiálů nebo marketingových konzultací. Vždy perfektně reaguje, je ochoten se se mnou potkat i osobně, zkonzultovat mé nápady a dát tomu jasný směr a strategii. Oceňuji především to, že i když jsem pro něho spíše menší a nezajímavý zákazník, je vůči mě loajální, vždy jsme schopni individuálně se domluvit na ceně a je tu pro mě vždy, když potřebuji. Pokud hledáte dlouhodobého partnera pro správu webů a marketingových strategií, už nemusíte.

Michal Doubek
konzultant a lektor finanční gramotnosti

Více doporučení spokojených zákazníků si můžete přečíst v sekci Reference.

Máte zájem o spolupráci? Napište mi.

  Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

  Nejnovější články o marketingu

  E-mail jako marketingový nástroj

  E-mail jako marketingový nástroj

  Příběh elektronické komunikace se začal psát někdy v sedmdesátých letech. E-mailové služby se začaly šířit mezi veřejnost až v roce 1996 díky vzniku jedné z prvních bezplatných e-mailových služeb: Hotmail (později koupeného Microsoftem). A teď, o 27 let později je to...

  Vlastnosti vs. benefity produktů

  Vlastnosti vs. benefity produktů

  V tomto článku se budeme pohybovat tak trochu mezi marketingem a prodejem. Všímám si, že mnoho podnikatelů se věnuje více vlastnostem svých produktů nebo služeb, než jejich přínosu pro konečné zákazníky. Při tvorbě nového webu nebo e-shopu se pak snažím obě tyto...

  Jak skloubit online a offline marketing?

  Jak skloubit online a offline marketing?

  V poslední době se velká část marketingových aktivit přesunula na internet. Firmy se snaží oslovit zákazníky zejména v online prostředí a přimět je tam k nákupu nebo návštěvě stránek. A jakoby se tak trochu zapomínalo na to, že existuje i svět mimo internet. Ale i tam...