Podcast Sám sobě marketérem

Praktický podcast o on-line marketingu, tvorbě webů, budování e-shopů a podnikání.

Předcházejte zbytečným chybám a staňte se pro vaše zákazníky důvěryhodnými a dohledatelnými na internetu. Díky spolupráci se stovkami klientů i z vlastního podnikání vím, co funguje a co ne.

V první sérii podcastu jsem se věnoval svému podnikání na volné noze, svým začátkům a věcem, které jsem se za těch 12 let naučil.

Druhou sérii jsem už věnoval praktickému online marketingu. Mým zkušenostem a příkladům z praxe. Vše srozumitelně a jednoduše. V mezičase jsem spustil projekt Sám sobě marketérem. V něm posílám odběratelům e-mailem pravidelné tipy, jak dělat online marketing svépomocí. A dává mi smysl tyhle dvě věci spojit. Tedy jsem se rozhodl přejmenovat Remoted na Sám sobě marketérem a pokračovat ve stejném profilu dál třetí sérií.

Jestli máte chuť, můžete mi napsat zpětnou vazbu třeba na LinkedIn nebo na podcast@janbarborik.cz.

Speciální díly podcastu

Ohlasy na podcast

Robert Vlach

Je to pozoruhodný podcast pro začínající freelancery ve službách. Vyniká opravdovostí a čiší z něj chuť pomáhat i sdílet své podnikatelské zkušenosti.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Líbí se mi Honzův srozumitelný přístup k marketingu, vyfutrovaný vlastními zkušenostmi. Bez mašliček, bez bulšitu. Baví mě to.

– Martin Kavka, Newslettery.cz 

„Sám sobě marketérem“ je zajímavý newsletter.

– Filip Dřímalka, autor knihy Budoucnost nepráce

Ať jste na volné noze nebo o tom uvažujete, budete nejspíš shánět kvalitní zdroj informací o marketingu, propagaci… Honza svým projektem Sám sobě marketérem dává rady a tipy, vyzkoušené a osvědčené. Doporučuji odběr e-mailového zpravodaje. A znáte Honzův podcast? Ať už radši čtěte nebo posloucháte, určitě přinejmenším nakoukněte. Honzo, ať se Ti daří! 

– Lenka Křivánková, školitelka pro Siemens, instruktorka nordic walking

Newsletter, který bych si přál číst, když jsem před léty s podnikáním začínal. Ale i teď mi snad každé číslo opráší něco polozapomenutého nebo přinese nový pohled na známou věc.

– Roman Věžník, copywriter

Honzův newsletter je velmi praktický a vždy plný tipů, které se dají hned aplikovat do praxe.

– Štefan Prokop, programátor a autor projektu Bezpečný kód

Sympaťák Jan Barbořík, kterého možná znáte ze sítí, ve svém newsletteru/blogu pokrývá marketing i nové technologie. Jak jsem psal dříve, dnes jste schopni si spoustu kvalitní marketingové práce udělat sami. Pokud k tomu máte chuť, nebo chcete prostě jen ušetřit, dejte Honzovi odběr. 

– Honza Nádvorník, grafik a kreativec

Obsahový newsletter Sám sobě marketérem

📨 Sám sobě marketérem

Jednou za dva týdny posílám obsahový newsletter s praktickými tipy a radami, jak začít s online marketingem svépomocí.