Začínám nahrávat podcast

17. 11. 2022 | Aktuality

Tak je to venku – začal jsem nahrávat podcast.🎙️ Pojmenoval jsem ho Remoted – většina mé práce probíhá na dálku, rád spojuji cestování s prací a tak mi ten název sedl tak nějak automaticky.

V první sérii tohoto podcastu se chci věnovat podnikání na volné noze. Popsat své začátky, důležitá rozhodnutí a věci, které jsem se za těch 12 let naučil. Jsem přesvědčený, že každý osobní příběh může být pro někoho užitečný a může pomoct najít vlastní cestu životem. A to ne jen tím pracovním.

Zveřejněním svých zkušeností chci něco vrátit komunitě lidí na volné noze, která mi pomohla čerpat informace pro mé začátky. Chci pomoct dalším lidem najít odvahu ke vstupu do světa podnikání. 

V druhé sérii se pak budu věnovat marketingovým tématům. Snad to pro někoho bude užitečné. Budu rád za zpětnou vazbu a konstruktivní kritiku.

K poslechu je na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, Google Podcasts i na Seznam Podcastech.

Podcast Remoted Honzy Barboříka

Děkuji za poslech a jestli máte chuť, můžete mi napsat třeba na LinkedInu nebo na podcast@janbarborik.cz

Budu rád.

💡 Další články z rubriky Aktuality

Můj první videokurz je na světě!

Můj první videokurz je na světě!

Tvorbu vlastního videokurzu jsem odkládal bez nadsázky několik let. Nápadů i témat mám spoustu, jen to prostě ještě nedozrálo. Tedy až nyní. A abych začal pozvolna, rozhodl jsem se jako první téma zpracovat svůj systém, jak si organizuji práci a úkoly. Ve spolupráci...

Rozhovor v HACKNI BYZNYS

Rozhovor v HACKNI BYZNYS

Přijal jsem pozvání Honzy Měšťánka do jeho podcastu HACKNI BYZNYS, kde jsme si povídali o životě, podnikání na volné noze i o sportu. Dozvíte se, jak přistupuju ke své práci, proč mě baví být "dělníkem marketingu", jak jsem vnímal začátky freelancingu v Česku i jak...

Rozhovor o projektu Den pro školu v Dobrém ránu na ČT

Rozhovor o projektu Den pro školu v Dobrém ránu na ČT

O projektu Den pro školu už jsem se tu na webu i na sociálních sítích několikrát zmínil. Dává mi velký smysl přivádět do škol lidi z praxe, aby povídali o své práci. Studenti tak získají více informací při vlastním rozhodování o výběru školy nebo zaměstnání. Sám bych...

Sám sobě marketérem logo bílé

Sám sobě marketérem

Chcete začít s online marketingem svépomocí? Pomůžu vám i zadarmo. Každých 14 dní posílám obsahový newsletter s praktickými tipy a radami.

✅ Přihlaste se k odběru nebo nejdřív nakoukněte do archívu.

Sám sobě marketérem