Zákulisí

Od roku 2015 jinak

10. ledna 2015

Stal jsem se marketérem. Jednou to přijít muselo. Čtením desítek knih o marketingu, komunikaci a psychologii se můj zájem začal postupně více a více přesouvat od grafiky k marketingu. Dostal jsem příležitost a chytil ji za pačesy. Dále tedy nebudu nabízet služby jako grafik ale budu coby marketér využívat praktické znalosti které jsem za předchozích 13 let nasbíral.

Ve zkratce

  • Od roku 2015 přechod z pozice grafika na marketéra po 13 letech praxe v grafickém oboru.
  • Web se mění na tematický blog o marketingu, zkušenostech a zajímavostech z oboru.
  • Inspirací k posunu bylo čtení desítek knih o marketingu, komunikaci a psychologii.
  • Spolupráce na grafických projektech zůstává i nadále k dispozici stávajícím klientům.

Do it big or stay in bed. - Lars Wallentin

Tento web bude dále sloužit jako tématický blog kde chci nepravidelně psát o svých zkušenostech, zajímavostech na které narazím, o tématech která mě zajímají a problémech, které řeším. Na Twitteru čas od času napíšu jakou knížku zrovna čtu - už jich je pěkná řádka a možná by si zasloužily krátký popis i zde. Většina opravdu stojí za přečtení. Nejen v knížkách jsou zajímavé informace - v RSS čtečce mám stovky webů, které chrlí přínosné články, infografiky a e-booky s marketingovou tématikou nebo z příbuzných oborů. Proč je tedy nesdílet dál? V neposlední řadě kromě realizovaných prací pro klienty mám i několik svých projektů o kterých bych také mohl napsat pár řádků - co se povedlo a co ne. Takže tolik nyní ke změně webu pro pravidelnější návštěvníky. Jak se dělá grafika jsem nezapoměl, takže současným klientům budu stále při ruce i nadále. Vy ostatní mi můžete napsat - spolupráci na zajímavých projektech se nebráním.

Pojďme spolu posunout vaše podnikání na internetu

Ozvěte se mi a probereme, jak vám mohu pomoci s webem, e-shopem nebo marketingem.