Jak se pohybují ceny mé práce?

Balíček 1

10 hodin měsíčně

Chcete dlouhodobě spolupracovat a vylepšovat své online projekty, ale není toho tolik? Tenhle balíček je volbou pro vás.

17 000 Kč

1700 Kč/hod.

Balíček 2

20 hodin měsíčně

Internet je pro vás důležitý a aktivně s ním pracujete a uvítali byste aktivní spolupráci? Potřebujete pomoct několikrát do týdne? 

30 000 Kč

1500 Kč/hod.

Balíček 3

30 hodin měsíčně

Výběr tohoto balíčku znamená, že budeme v opravdu živém kontaktu a čeká nás spousta práce. Internet je pro vaše podnikání skutečně zásadní, že?

36 000 Kč

1200 Kč/hod.

Základní hodinová sazba

Kalkulace jednorázových zakázek vychází z aktuální hodinové sazby. Čas strávený prací fakturuju zaokrouhlený na čtvrthodiny. Přílohou faktury je vždy výkaz práce. 

1900 Kč

Orientační ceny jednorázových prací

Firemní web na WordPressu

Přehledné, důvěryhodné internetové stránky s důrazem na přehlednost a srozumitelnost. Takové, aby lidé hned po vstupu pochopili, kdo jste, co jim nabízíte a co mají udělat aby to od vás získali. Rád pomohu s formulací zadání.

od 30 tisíc Kč

Tvorba e-shopu (příp. přechod na Shoptet)

Tvorba e-shopu od návrhu struktury po spuštění. Úprava šablony, vytvoření grafických prvků, navkládání obsahu, import produktů, nastavení procesu objednávky, napojení na služby, zaškolení správy.

od 35 tisíc Kč

Shoptet – základní nastavení

Potřebujete připravit nový, jednoduchý e-shop na Shoptetu a nemáte čas se učit co jak nastavit, ale dál si vše plánujete dodělat sami? Pomohu s tím nejdůležitějším, co je pro začátek potřeba udělat.

od 12 tisíc Kč

Jsem plátce DPH. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %. 

Máte zájem o spolupráci? Napište mi.

    Pole označená hvězdičkou jsou povinná.