Reference mé práce

Doporučení mých spokojených zákazníků si můžete přečíst také
na mých profilech 
Na volné noze a Shoptet partneři.

Reference Orbit
Reference Nordic Sports
Reference Aconte
Reference AG Foods Group a.s.
Reference Orchitech
Reference AFP ČR
Reference Kapitol
Reference Vymaluj si sám
Reference Truhlářství Parolek
Reference Labdeers
Reference Notářská komora ČR
Reference Lunaria
Reference Panopro
Reference Profibau
Reference Polykarbonáty levně
Reference
Reference Technopark
Reference Tenzi
Reference Panopro
Reference Profibau
Reference Polykarbonáty levně
Reference
Reference Technopark
Reference Tenzi

…a další.

Doporučení klientů

S panem Barboříkem jsme řešili nastavování procesů ohledně stavů objednávek a napojení dalších externích systémů. Velmi dobře nám poradil jak vše nastavit tak, aby byl výsledek co nejlepší. Zároveň pomohl i při řešení problémových částí, kdy si propojované systémy navzájem nerozuměly a bylo potřeba řešit s technickými podporami. I v těchto případech pomohl svými znalostmi problémy vyřešit rychleji, než kdybychom my laici technických propojovátek byli schopni vyřešit svépomocí 🙂 Velké díky.
Josef Kölbl

www.vcelarstvi-domovina.cz

Pro internetovou sázkovou kancelář KAJOTbet Honza zpracovával tiskové inzerce a podílel se na tvorbě vizuálního stylu značky. Vždy jsme se od něj dočkali profesionálního výstupu, který jsme obdrželi ve smluvený termín, v požadované ceně a v nadstandardní kvalitě. Na vzájemné spolupráci si nejvíce ceníme rychlosti, kreativního a proaktivního přístupu, samostatného logického uvažování a schopnosti věci dotahovat do požadovaného stavu.

Mgr. Michal Binka

SEO konzultant a online marketér

Honza je spolehlivý, vstřícný, komunikativní, pracovitý, pečlivý, kreativní, erudovaný, milý, vysoce profesionální, věci znalý, přátelský. Naše společnost Bysaha, s.r.o. mu tímto mockrát děkuje za vše, co udělal pro nás a náš E-shop, který bychom bez něj nikdy nerozchodili. Díky Honzo! Všem maximálně doporučujeme!!!
Michaela a Radek

bottegaverde.cz

S Honzou spolupracuji již přes 3 roky a za tu dobu si dovolím říct, že kromě obchodních partnerů se z nás stali i přátelé. Honza se podílí na všech mých projektech ať už ze strany tvorby webových stránek, grafických návrhů, reklamních materiálů nebo marketingových konzultací. Vždy perfektně reaguje, je ochoten se se mnou potkat i osobně, zkonzultovat mé nápady a dát tomu jasný směr a strategii. Oceňuji především to, že i když jsem pro něho spíše menší a nezajímavý zákazník, je vůči mě loajální, vždy jsme schopni individuálně se domluvit na ceně a je tu pro mě vždy, když potřebuji. Pokud hledáte dlouhodobého partnera pro správu webů a marketingových strategií, už nemusíte.
Michal Doubek

konzultant a lektor finanční gramotnosti, www.michaldoubek.cz

Na pana Barboříka jsme narazili, dá se říct, zcela náhodně. Ač jsme před 2 lety vložili nemalou částku do úpravy webových stránek a nastavení SEO, naše stránky se velmi málo zobrazovaly v nejrůznějších vyhledávačích. Museli jsme vkládat nemalé prostředky do placené reklamy, které se nám ne vždy vrátily. Navíc nás velmi často oslovovaly různé firmy s nabídkou zlepšení vzhledu našich stránek, a to byly „v novém kabátu“. Díky této spolupráci zaznamenáváme nejen velmi pozitivní ohlasy zákazníků, co se vzhledu webovek týče, ale také daleko lepší propojenosti produktů z nabídky s uvedenými vyhledávači. Pokud chcete, abyste byli vidět, můžeme pouze doporučit!
Tým Vyza Professional s.r.o.

www.vyza.cz

Naprostá spokojenost, skvělý osobní přístup, rychlá a kvalitně odvedená práce. Pana Barboříka mohu vřele doporučit.
Igor Dominik

hraboska.cz

Pana Barboříka jsem oslovil při rozjíždění podniku, kdy jsem nevěděl co dřív, a byl to šťastný okamžik mého podnikání. Původní návrh webových stránek se brzy rozšířil o další více či méně související věci, musím vyzdvihnout jeho kreativitu, rychlost, důslednost, cit pro detail, a mimochodem je to velmi příjemný člověk. Nelze než doporučit!
Jiří Fric

Majitel, www.hosteljacob.cz • info@hosteljacob.cz • 542 210 466

Honza vytvořil výbornou grafickou image nově otevřené kavárně Tivoli. Spolupráce byla perfektní… rychlost, invence, vkus.
Aleš Křístek

Majitel, www.tivolicafe.cz • info@tivolicafe.cz

S panem Barboříkem spolupracujeme na nových webových stránkách. Nejvíce si cením rychlé komunikace, odbornosti a milého a vstřícného přístupu.
Jana Nováková

www.sonet.cz

S Honzou je skvělá spolupráce. Je velice kreativní, nápaditý a pracovitý. Komunikace s ním je velice příjemná. Zakázky plní v domluvených termínech. Rádi s ním spolupracujeme. Jeho služby mohu jedině doporučit.
Dana Filip

LeKtronix - A Rockwell Automation Busines

Pana Jana Barboříka jsem oslovil s žádostí o vytvoření designu mého e-shopu. Měl jsem štěstí, že jsem narazil na opravdového profesionála. Neměl jsem jasnou představu o vzhledu stránek, ale díky panu Barboříkovi a jeho vstřícnému i rychlému jednání se podařil vytvořit design podle mých představ. Jsem velice spokojen s prací, kterou odvedl. Pokud hledáte profesionalitu, kreativitu, cit pro design, rychlost odvedené práce a v neposlední řadě příjemné jednání, neváhejte a kontaktujte pana Barboříka. Budete určitě spokojeni stejně jako já. Vřele doporučuji a těším se na další případnou spolupráci.
Pavel Adamec

Majitel AdySport, www.adysport.cz • info@adysport.cz

Pan Barbořík je proaktivní, kreativní a tvůrčí. Při předložení nápadu stačí jen naťuknout a pan Barbořík jej hravě dotáhne dokonce v co nejkratším čase, což jsem velmi ocenil, protože jsme na projekt spěchali. Děkuji a těším se na další spolupráci.
Jiří Dufek

jednatel firmy SPECIAL OPERATIONS s.r.o, muscle-cars.cz • 720 440 692

S panem Barboříkem jsem řešila jednotný firemní styl – písmo, vizitky, cedulky, prezentaci apod. Spolupráce je výborná a rychlá. Jsem moc spokojená.
Markéta Tichá

konzultantka osobního rozvoje, lektorka a koučka, www.marketa-ticha.cz

Honza mi pomohl rychle založit pár blogů. Kvalitní práce, spolehlivá komunikace přes Skype, mobil. Drží termíny. Doporučuji!
Pavel Čurda

www.api-mashups.com

Naše agentura s Honzou spolupracuje od roku 2004. Poslední dobou převážně na tvorbě a správě webových stránek pro naše zákazníky. A to ke spokojenosti všech zúčastněných. Cením si jeho iniciativy, kreativity a osobního přístupu ke každé zakázce.
Jiří Životský

Jednatel Reakce s.r.o.

Honzu jsem oslovil, protože se nám webové stránky špatně zobrazovaly na iPhonech. Stránky jsou dělané v Joomle a Honza to měl opravené během pár minut. Prostě věděl kam šáhnout a co nastavit. A přesně tohle jsme potřebovali. Díky němu nám nyní stránky skvěle fungují na všech zařízeních.
Tomáš Adl

www.hotelbarbora.com • tomasadl@centrum.cz • 777 891 386

Honzu jsem poznal jako velice svědomitého a schopného. Jeho silnou stránkou je naslouchat ostatním, pochopit zadání a přinést odpovídající návrhy. Otázka nad jeho prací nebyla, který z grafických návrhů je správně, ale který z jeho (všech správných) návrhů vybereme. Honza je kreativní člověk otevřený novým věcem a poznání.
Lukáš Viktora

Independent Senior Consultant

Tak tentokrát jsme sáhli dobře. Jsme navýsost spokojeni. Web funguje, dotazy jsou zodpovězeny, pan Barbořík poradí, pomůže – tak jak to má být. Předtím jsme zkusili jiné zpracovatele webových stránek, ale vždy to bylo špatné. Mohu pana Barboříka jenom upřímně doporučit!!! Zkuste se přesvědčit na našich stránkách www.herbia.cz
Renata Pourová

tiskárna Herbia s.r.o. a e-shop v Českých Budějovicích, www.herbia.cz • pourova@herbia.cz • 602 409 137

Nikdo neumí předpovídat budoucnost, ale jsem téměř přesvědčen o tom, že jednou se na setkání s Honzou budeme dívat jako na ten nejstěžejnější bod v rozvoji naší firmy. Je to člověk mnoha talentů, který má svěží nápady, cit pro detail, a velkou kreativitu – na nic neodpoví, že to nejde a i u komplikovaných problémů si poradí s řešením. To vše za bezkonkurenční cenu a hlavně krátký čas. I přes svou vytíženost vždy udělá vše ve svých silách a dodrží termíny. Kromě toho je to i velmi příjemný a skromný člověk, který si na nic nehraje a má srdce na správném místě. Velmi naslouchavý a pokud s něčím nesouhlasí, dokáže konstruktivně podat kritiku a správně vás nasměrovat. Vřele doporučuji a těším se na další spolupráci.
Michal Vítek

ředitel ve společnosti Ecotop Energy s.r.o., www.ecotop.cz • michalvitek95@gmail.com • 720 127 010

Honzu Barboříka můžu jen doporučit. Třetím rokem se mi stará o propagaci mého klubu Krav Maga Brno. I díky jeho schopnostem mám na tréninku okolo 100 lidí ve třech městských částech.
Vlastimil Pitrocha

Civilian and Law Enforcement instructor Krav Maga IKMF, www.kravmaga.cz • vlastimilpitrocha@gmail.com • 603 906 819

Pan Jan Barbořík nám rychle a ochotně pomohl se „záchranou“ webových stránek, bez něj bychom přišli o celou webovou prezentaci. Moc si vážíme rychlého a příjemného jednání ze strany Jana. Pokud hledáte opravdového profesionála, tak jste jej bezesporu našli! Za celý náš sbor Hladnov Rock Choir vám děkuji!
Tomáš S.

Hladnov Rock Choir, hladnovrockchoir.com

Velice Honzu doporučuji, řešili jsem kompletní grafiku eshopu na míru + importy produktů + tvorbu loga. Vše rychle a operativně vyřízeno 🙂
Jan Burda

onlinedrogerie.cz

Zcela profesionální a přesto lidský přístup s ochotu řešit i neřešitelné problémy. Doporučuji nejen začínajícím shoptetistům.
Nikol Ž.

decartwood.cz

Spolupráci s panem Barboříkem můžu jenom doporučit.
David Mikuláštík

Spolupráci s Honzou mohu jen a jen doporučit. Je velmi profesionální, nápomocný, pracuje rychle a kvalitně. Se vším poradí a doporučí nejlepší možnosti a varianty. Bez něj by můj eshop nikdy nevznikl, takže děkuji!
Karolína M.

www.lackoapparel.cz

S velkým zájmem a prospěchem jsem se zúčastnil workshopu Honzy Barboříka. I naprostému laikovi poskytne úvod do založení webové stránky získáním domény počínaje, až po hodně pokročilou práci s WordPressem a zvláště pak s modulárním nástrojem Divi. Ten se nedá za odpoledne naučit, ale Honzova laskavá a názorná metoda přiměje posluchače k dalšímu rozvíjení a ukáže mu směry, kudy má jít. Laik má tendenci v záplavě informací tápat a sám od sebe hned nepozná, co je důležité a co ne. Honza udává směry a to je pak rada k nezaplacení.
Ondřej Neff

vydavatel Neviditelného psa a Digineffu

Jan mi tvořil webové stránky michalkosar.cz. Ze začátku jsem neměl úplně jasnou představu, ale celým procesem tvorby mě krásně provedl a každá schůzka (osobní nebo online) posouvala projekt dál. S výsledkem jsem moc spokojený a webové stránky hodnotí kladně i moji zákazníci. Určitě bych jej pro podobný projekt každému doporučil a pokud budu v budoucnu potřebovat podobné služby, určitě se na něj opět obrátím.

Ing. Michal Kosař, Ph.D.

konzultant výrobních a logistických projektů

Bude tomu rok, co jsme Honzu oslovili s žádostí o vytvoření magazínu pro náš projekt Jupigo. A po této době mohu s radostí konstatovat, že Honza ví co dělá. Vytvořil opravdu nádherný koncept webu, do kterého vložil i více práce a nápadů, než bylo požadováno, vše vzorně předal a vysvětlil. Líbí se mi i jeho přístup k již hotovému dílu, vždy rád poradí a rozhodně pro něj ukončená práce neznamená konec spolupráce. Díky Honzo a všem vás vřele doporučuji 😉
Tomáš Beňo

Coach & Product Manager, www.jupigo.com • tomas@jupigo.com

Dlouhou dobu jsem řešila, jak dát dokupy e-shop, aby byl pro zákazníky uživatelsky přívětivý a srozumitelný. Technické věci nejsou moje silná stránka a tak už jsem na něj skoro rezignovala. Až když si ho vzal do parády Honza, tak se mi konečně ulevilo. Honza dokáže naprosto srozumitelně vysvětlit, jak co funguje a dá e-shopu pořádný volume. Díky němu se i já zlepšuji v technických věcech 🙂 Málokterý freelancer dokáže pracovat s klientem jako Honza. Jeho preciznost a zkušenosti vám pomohou posunout váš business úplně na jinou úroveň a i vy se naučíte pochopit souvislosti, proč a jak co funguje. Díky, Honzo.
Michaela Koppová

CEO MyResin, www.myresin.eu

Už jsem pracoval s mnoha webaři na mnoha projektech, ale prakticky všichni mají stejné jmenovatele. Slíbí prakticky cokoli, málokdy nad zadáním sami přemýšlí nebo ho rozvíjejí a nikdy ale opravdu nikdy nedodrží termíny. Honza je naprostý opak – schopný, rychlý, spolehlivý a především samostatně myslící. Pracuje se s ním velmi dobře i na komplikovaných zadáních a má unikátní schopnost spojovat i několik oblastí dohromady (weby, grafiku a marketing), což se v jednom člověku potká jen zřídka. Těším se na další spolupráci a jsem vděčný za již realizované projekty (www.sorudo.cz nebo třeba www.skvelytah.cz) – děkuji!
Bc. Petr Moučka

podnikatelský poradce a mentor pro startupy, živnostníky a firmy, www.sorudo.cz • petr.moucka@sorudo.cz

Chcete profesionální přístup, dobře poradit, čerstvé nápady, kreativního člověka, někoho na koho se můžete opravdu spolehnout? Honza Barbořík se společností Devenio Vám to na 100 % splní. Za své peníze dostanete skvělý výsledek bez tahání za nos. Radost spolupracovat.
Martin Rakušan

provozovatel e-shopu s granulemi pro psy, krmivy pro kočky a chovatelskými potřebami, www.fajnkrmiva.cz

S Honzou Barboříkem nás seznámila jeho paní Lenka, víceméně náhodně, když jsem si jí postěžoval, že hledáme formu jak se lidsky prezentovat. Zkoušeli jsme spolupráci i s velmi úspěšnými giga firmami v oblasti reklamy a PR. Bohužel jsme doslova vyhodili z okna nemalé prostředky, protože výsledek spolupráce s nimi byl nulový. Manželé Barboříkovi nám představili jejich pohled na náš byznys, který vedl k zamyšlení a nakonec i k vzájemné spolupráci, která započala v roce 2014 a trvá dodnes. Dostala nás jejich profesionalita, skromnost a přístup. Vytvořili pro nás koncept prezentací a webů, které sklidily mimořádný úspěch a zároveň přinesly i výsledky ve formě zvýšení obratů firmy. Honza také vytvořil design etiket na produktovou řádu A.2.B., kterou začali využívat i naši partneři ve Francii. Proto mohu s klidným svědomím doporučit firmu Devenio ke spolupráci i vám.
Jiří Kříž

jednatel firmy Unisavers, s.r.o., 777 111 787

Pan Barbořík pro mne doposud zpracovával zakázky soukromého rázu (svatební oznámení atd.) Po těchto zkušenostech můžu jen konstatovat: „Takto pracuje profesionál!“ Kreativita, schopnost naslouchat, konstruktivní komunikace, efektivní spolupráce a efektní výsledky. Po těchto zkušenostech ho při nejbližší příležitosti hodlám zapojit na našich firemních projektů.
Vratislav Pečenka

vratislav.pecenka@post.cz

Honza je kreativní grafik, na nějž bylo spolehnutí. Jeho grafické nápady byly svěží a nebál se neotřelých řešení. Jako grafika i jako pracovníka s organizačními schopnostmi jej můžu jen doporučit.
Petr Hynek

Sandwich Design, s.r.o.

Spolupracujeme s Honzou již cca pět let a můžeme jen doporučit. Naši webovou prezentaci jsme již několikrát inovovali a celou přizpůsobovali novým technickým trendům a normám. Vždy se vše děje rychle a sofistikovaně. Honza je kreativní, rychlý a dodržuje termíny. Rychle se přizpůsobuje novým trendům a vnáší svoji kreativitou do spolupráce ten správný drive. Děkujeme a vřele doporučujeme!
Robert Gaviota

Přenést moje myšlenky do grafické podoby není vůbec jednoduchý úkol, ale Honza naprosto předčil má očekávání! Měla jsem na tvorbu webu hodně specifické požadavky a chtěla jsem, aby webové stránky odpovídaly přesně mojí představě – Honza vše splnil na jedničku, navíc přišel i s pár nápady, které jsem velice ocenila! Celé jsem to vnímala jako úžasnou spolupráci a už teď vím, že pokud budu potřebovat pomoc s webem či grafikou, tak se obrátím opět na Honzu, protože on odvádí práci nejen velice kvalitně, ale navíc i rychle, a celé to doplňuje skvělá přátelská atmosféra 🙂
Anička Stahlová

www.anickastahlova.cz • a.stahlova@email.cz

Pan Barbořík vytvořil web naší školy. Dostal nelehký úkol: mě a kolegyni (ani jedna nejsme IT odborníci) naučit stránky obsluhovat. Byl mimořádně trpělivý a dokázal nám vše vysvětlit odborně a současně velmi názorně. I po několika dalších telefonických a mailových konzultacích jsme přesvědčeny, že oslovit právě jeho byl opravdu šťastný nápad.
Mgr. Irena Matušková

Pan Barbořík mi navrhoval logo a vizitky. Vystihl mou představu, obohatil ji zajímavými nápady, a kreativně zpracoval. Měla jsem si z čeho vybírat. Velmi dobře se mi s ním spolupracovalo, odvedl práci včas a pečlivě. Děkuji a doporučuji ke spolupráci.
Mgr. Martina Konečná

www.energyeft.cz • konecna.martina@volny.cz • 724 411 352

Honza je velice kreativní grafik a svým flexibilním přístupem se řadí mezi profesionály. Jeho práce je na vysoké úrovni a jsem rád, že jsem mohl spolupracovat právě s ním. Je to člověk, který umí naslouchat a nejen díky tomu dokáže převést vize do reality. Děkuji za spolupráci a těším se na další.
David Velešínský

lektor NLP pro institut NLP ČR, lektor Hypnózy, konverzacnihypnoza.cz

Pana Barboříka velice rádi doporučíme. Jsme s jeho službami velmi spokojeni! Obdivujeme jeho kreativitu při tvoření nových grafických návrhů a přejeme mu hodně takových spokojených zákazníků, jako jsme my!
Markéta Studená

vedoucí centra Maltézské pomoci v Brně, www.maltezskapomoc.cz

Honza je člověk, na kterého se obracíme, když potřebujeme pomoc s propagací našich produktů a akcí. Přestože, nebo možná právě proto, že jsme neziskovka a náš rozpočet tomu odpovídá, očekáváme kvalitně odvedenou práci. Navíc to s námi není vždy lehké, děláme všechno na poslední chvíli. Na Honzu se můžeme spolehnout, že dostaneme to, co potřebujeme a ještě o něco víc. Rádi pracujeme s lidmi, kteří ctí stejné hodnoty jako my – zodpovědnost, respekt a pozitivní přístup. A Honza takový rozhodně je. Honzo, díky!
Kristýna Čermáková

manažer projektu v Nadačním fondu Lepší vyhlídky, www.lepsivyhlidky.cz

V létě jsem začala spolupracovat s panem Barboříkem na tvorbě mých nových stránek. Plně mi naslouchal, splnil vlastně veškeré mé představy o nové podobě stránky, naopak je v mnohém někdy předčil. Pan Barbořík je velice kreativní, důsledný, umí se vcítit do potřeb zákazníka. Mohu plně doporučit.
Pavla Grossová

www.avonteamregistrace.cz

S obrovskou pomocí pana Jana Barboříka jsme spustili náš nový web. Pan Barbořík nám ve svém volném čase navrhnul a upravil webové stránky na míru našim potřebám. Vše zcela zdarma a jako podporu naší práce. Ze začátku jsme byli nervózní, zda mu můžeme důvěřovat, báli jsme se prázdných slibů a laxního přístupu, ale realita byla zcela jiná. Spolupráce probíhala na velmi profesionální úrovni, pan Barbořík je velmi kreativní, spolehlivý a rychlý člověk. A také trpělivý. Oceňujeme jeho skvělý přístup k věci. Děkujeme!
Bc. Kristýna Matlová

fundraising, zivotdoma-hospic.cz • kristyna.matlova@zivotdoma.cz

Pana Barboříka můžu s klidným svědomím doporučit. Velmi si cením jeho profesionality, nápaditosti a schopnosti vetknout do loga filosofii a směr. Spolupráce s ním byla pro mě radostí. Výsledek předčil moje očekávání. Děkuji.
Michaela Spáčilová

fyzioterapeutka

Výborná spolupráce, Pan Barbořík ví co dělá a dělá to dobře. Mám rád, když jsou správní lidé na správném místě. FRAJER. Děkujeme!
Tomáš Procházka

Cartel Pizza

Spolupráci s Honzou mohu jen doporučit. Dokázal mi perfektně vysvětlit rozdíly mezi WordPressem a Shoptetem z pohledu byznys modelu/funkčnosti eshopu, který připravujeme. Během úvodního workshopu jsme díky jeho rychlé orientaci v problematice a zkušenostem v marketingu udělali spoustu práce.
Tomáš Vlach

obchod.ukapovka.cz

Po mnohadenním martyriu plných slibů a odkladů od mnoha IT z celé republiky, kdy jsme potřebovali vytvořit na webu našeho institutu novu stránku, jsme konečně kontaktovali pana Barboříka – a jeho ochota, profesionalita a invence nás přímo ohromila. I když, jako ostatní odborníci této profese, byl zavalen prací, ihned nabídl spolupráci. A světe div se! Po několika hodinách od telefonátu byla práce hotová, na vysoké úrovni a s mnoha vylepšeními, na které jsme ani nemysleli. Celý život v profesi lékaře pomáhám lidem. Sám vím, co je to rychlá a účinná pomoc. A také to, že profesní empatie se nedá naučit. Po mnoha konzultacích s prokrastinujícími IT se vyskytl člověk nejen profesně, ale i lidsky na vysoké úrovni. Kéž by to bylo infekční!!!
MUDr. Josef Patera, CSc.

onkolog, vědecký pracovník

Cíl: nasazení nové grafiky e-shopu ve výhledové době, cca 2-3 měsíce s co nejmenším zásahem do provozu s vlivem na zákazníky. Výsledek a reakce pana Barboříka: jasně, tak příští týden brzy ráno či večer, či o víkendu? Jak si to představujete? Aha. Rozumím. A nechce tam ještě to a to.. mám s tím dobré zkušenosti. No prostě a jednoduše je moje zkušenost FANTASTICKÁ. Lidský přístup, vstřícnost, rychlost, odbornost realizace a nápady k tomu, jednoduchá domluva, co se řeklo, to platilo. Pán je BOREC. Moc mu ještě jednou děkuji a Vám ostatním ho vlastně ani doporučit nechci, protože pak nebude mít čas na nás, až budu potřebovat opět pomoc. Realita je ale taková, že dobří lidé se pochválit musí a budu rád, když pomůže i ostatním a pozvedne se tím e-shopová kvalita v ČR a tím budou lidé ještě více nakupovat a hledat na e-shopech obecně. VELKÉ PODĚKOVÁNÍ pane Barboříku. Rád jsem Vás poznal a přeji, ať se Vám daří a brzy nashledanou. S vámi je radost něco dělat.
Jan Škaloud

svarecikukla.cz

Spolupráce s Honzou byla od první chvíle skvělá. Ačkoli jsem si myslel, že stránky mám hezké, tak byly ale z mnoha pohledu nefunkční. Honza mi vše vysvětlil, nastavili jsme si rozpočet a i přes Honzovou vytíženost jsme vše zvládli velice rychle. Jako bonus byla pomoc s věcmi nad rámec dohody. Takže za sebe určitě doporučuji. Je to velký profesionál.
Aleš Vítek

jednatel, www.fitness-education.cz • ales.vitek@email.cz • 607 866 333

Náš tým Honzu doporučuje i náročnějším klientům zejména z těchto důvodů: 1. Honza se nebojí vyjádřit a obhájit svůj názor. Velice to pomáhá v situacích, kdy si jako klient sami nevíte rady. Velice pak oceníte, že to rozhodnutí, jak s některými věcmi dál, de facto udělá někdo za vás, na koho se můžete spolehnout a kdo se za takové rozhodnutí kdykoliv postaví. 2. Honza rád sdílí a učí i část svého know-how. Neustále nám nabízel, že nám vysvětlí, jak nějaké věci nakódovat nebo graficky upravit, abychom to příště zvládli sami. Není to konzultant, který by držel některé věci u sebe a pak vám je hamižně fakturoval. Je to z jeho strany velice profesionální – pro něj triviálními úpravami by na nás sice postupně asi zbohatnul, ale on chce svůj čas trávit důležitějšími věcmi. 3. Pro Honzu není problém pracovat ve více jazycích. Udělal nám eshopy v pěti jazykových mutacích (CZ, SK, PL, DE, EN), my mu pouze dodali překlady pár věcí. 4. Samozřejmostí je, že se Honza pohybuje v roce 2021: meetingy probíhají online, přes video, sdílí obrazovku, ukazuje co a jak… Technicky nemáme vůbec co vytknout. 5. Občas je těžké Honzu sehnat, zaujmout a dotlačit, aby všechny vaše výmysly zrealizoval. Bojujte, vyplatí se to! 🙂
David Vacek

vymalujsisam.cz

Hodně dlouho jsem řešila redesign firemních stránek. Až teprve s Honzou jsem nabyla přesvědčení, že on je tím, kdo mi může opravdu dodat kvalitní práci a support při správě mého webu. Kromě samotného zpracování dohlížel i nad mými nápady, aby vše mělo hlavu a patu a vše dotahoval do plně funkčního, ale čistého a přehledného webu. Z nových stránek jsem nadšená a z Honzova velmi profesionálního přístupu ještě víc.
Veronika Preti

Pana Barboříka nám náhoda přivedla v době, kdy jsme potřebovali pro naši školu nové webové stránky a úpravu loga. Po několika předchozích špatných zkušenostech jsme se konečně setkali s jednáním vysoce profesionálním, rychlým a vstřícným, s citem pro specifika školství. Můžeme jedině doporučit.
Mgr. Dana Šimerlová

zástupkyně ředitele, 546 427 328

S Honzou spolupracujeme na tvorbě inzerce, tiskovin a internetových stránek. Práce byla vždy odvedena ve stanoveném termínu a s výslednými výstupy jsme spokojeni. Spolupráce probíhá bez jakýchkoli problémů a můžeme jej s nejlepším vědomím doporučit.
Jaroslav Prodělal

managing partner OldanyGroup, www.oldanygroup.cz • 222 550 020

Jan Barbořík je skvělý profesionál, kterého mohu jen doporučit. Spolupracujeme spolu už několik let a vždy k naší spokojenosti.
Jiří Dvořák

CEO ve společnosti ACONTE, s.r.o., www.aconte.cz

Jan Barbořík je profesionál na slovo vzatý. Pracuje velmi precizně, zodpovědně s nadšením a hlavně v rekordně krátkém čase. Má velmi dobrý cit pro potřeby zákazníka. Okamžitě se vcítil do našich představ a výsledná práce, grafika webu a originalita celkového pojetí je nepřehlédnutelná a přesně v souladu s naší ideou. Nad rámec své práce velmi ochotně a trpělivě (a dokonce i v pozdních večerních hodinách) plnil naše další přání a požadavky. Dostali jsme velmi dobrou, kvalitní a srozumitelnou instruktáž ke správě webu a jeho editaci + další velmi důležité informace pro správné a efektivní fungování našich webových stránek. Vřele doporučujeme a moc děkujeme!
Lenka Kubínová

REGEST CENTRUM, s.r.o. , oficiální obchodní zastoupení firmy Iwan Simonis S.A., www.iwansimonis.cz • info@kulecnikovaplatna.cz • 606 766 132

Pan Barbořík nám 5 let spravoval webové stránky obce, byli jsme s jeho prací spokojeni.
František Pospíšil

starosta obce Bukovice, www.bukovice.cz • starosta@bukovice.cz

S panem Barboříkem spolupracuji zatím velmi krátce, takže jsem se na něho obrátil prozatím jen s několika zakázkami, a to vytvořením log pro nějaké weby. S jeho prací jsem spokojen, snaží se vyhovět mým požadavkům, a to jak v grafickém ztvárnění, tak i v termínech předání těchto prací, a také je ochoten se domluvit na ceně, aby to bylo k vzájemné spokojenosti. V budoucnu s ním počítám s vytvořením grafiky na již stávajících nebo plánovaných webech.
Karel Smrčka

Výhodnou spolupráci s panem Barboříkem využíváme již několik let. S jejími výsledky jsme velmi spokojeni, a to jak v oblasti návrhu a správy webových stránek naší společnosti, tak např. při vytváření grafického stylu firmy. Tvůrčí nápaditost se rovněž projevuje při vypracování informačních produktových listů systémů z činnosti naší firmy. Oceňujeme osobní přístup pana Barboříka a kvalitu připravovaných materiálů. Spolupráci můžeme dalším vřele doporučit.
L. Dosoudil

Inergy s.r.o. - tepelná technika Vaillant, www.inergy.cz • info@inergy.cz

Rok jsem se zabýval prodejem webů. Setkal jsem se za tu dobu s mnoha grafiky a programátory. Čestně můžu prohlásit, že jsem se za tu dobu nesetkal s nikým, kdo by měl tak profesionální a hlavně lidský přístup jako Honza. Určitě doporučuji!
David Urban

průvodce cestou změny, 724 020 010

Se službami Jana Barboříka jsem byl velmi spokojen. Mohu jen doporučit!
Petr Cihlář

Na začátku mé cesty hledání grafika pro můj web jsem oslovila řadu lidí, ale nikdo nesplnil mé představy. Preciznost vyžaduji sama od sebe i od lidí, které žádám o práci pro mne. Přála jsem si najít člověka, který by mi dokázal proměnit mé představy a sny ve skutečnost. Člověka, který bude aktivní, přinese spoustu svých nápadů, bude mít profesionální přístup, bude příjemný, bude dodržovat smluvený termín, bude se mnou rezonovat jak po stránce pracovní, tak hlavně i lidské. Přála jsem si někoho, kdo se sám neustále vzdělává a jde cestou rozvoje. K mému překvapení, přesně takového jsem našla! Pokud máte i vy takové přání, oslovte Honzu, je to člověk na svém místě a já děkuji, že jsem se nespokojila s málem a šla jsem cestou hledání a nakonec našla. Jsem za něj vděčná a děkuji, že jsou kolem nás takoví lidé. Honza má před sebou krásnou budoucnost a já ho budu doporučovat, co mi budou síly stačit 🙂
Veronika Káňová

www.zijmesvujzivot.cz • info@zijmesvujzivot.cz

S Honzou Barboříkem jsme jako firma začali spolupracovat od počátku našeho vzniku. Pomáhal nám celkově s marketingem, tzn. připravil logo, reklamní materiály, design webových stránek a veškerý servis ohledně domén, hostingu atd. V podstatě bych řekla, že nám pomohl k úspěšnému rozjezdu společnosti. Nadále samozřejmě spolupracujeme a využíváme jeho servis. S klidným srdcem mohu pana Barboříka doporučit. Je to profesionál na pravém místě a jsem ráda, že jsme se na něho mohli obrátit.
Radoslava Skalníková

obchodní ředitel, OK Finance Group s.r.o., www.uverybezstarosti.cz • radoslava.skalnikova@okfg.cz • 774 810 318

Konzultace s Janem Barboříkem byla pro mě velice přínosná. Informace z praxe, které jsem se dozvěděl, dále dobře použiji. Spolupráci mohu jedině doporučit.
Ivo Šimon

Honza mi moc pomohl. Jak s vytvořením webu tak i v dalších věcech. Jsme v kontaktu, mohu jen doporučit.
Lucie Wassmann

www.turen-fenster.de • wassmannlucie@gmail.com • 004917682371484

Spolupráce s panem Barboříkem je perfektní. Mé požadavky na úpravy webu zpracoval velmi rychle a přesně. Taktéž komunikace s ním je velmi dobrá. Všem doporučuji využít jeho služeb.

Libor Vodica

majitel, www.iveli.cz • info@iveli.cz

Honza tím, že má zkušenost s grafikou a zároveň umí programovat je vhodnou volbou pro někoho, kdo chce mít kvalitní 2v1. Mám Honzu rád i jako člověka. Stejně jako ve sportu, když je před ním výzva či úkol, stojí mu čelem. Hodnotím kladně i rychlou komunikaci přes WhatsApp a také to, že mi dokáže porozumět. Dokáže říct vlastní názor k mým návrhům a zároveň je i poslat k ledu nebo vylepšit. Jediné co, tak občas je zasekaný, takže si ho musím objednat s předstihem 🙂

Tomáš Rychetský

www.voolik.cz

Úžasná pomoc od pana Barboříka. Spadl mi web a dokázal mi pohotově pomoci a vyřešit problém okamžitě – to je opravdu absolutně výjimečné. Odstranil se mnou telefonicky závažný problém a dále věřím, že budeme spolupracovat na doléčení webu. A velmi málo se stává v dnešní době, že někdo dokáže takto pomoci rychle a pohotově – vyřešit problém, který hoří! Velmi doporučuji!!!
Michaela Čajková

filmový agent, www.filmotor.com • michaela@filmotor.com