Tvorba webů na WordPressu

Vidíte sami ten rozdíl?

Před úpravou Nový web

Struktura a obsah na prvním místě

Začínám nejprve přípravou struktury a obsahu webu. Vyberu to nejdůležitější, co chceme lidem sdělit a správně to poskládám. Stručně, úderně, přehledně a pochopitelně.

Funkční vzhled

Grafika podtrhuje obsah a sdělení. Důležitá je především srozumitelnost webu jako celku a jeho korektní zobrazování ve všech zařízeních.

Dobrá dohledatelnost

Správné popisky stránek, napojení na vyhledávače, zaindexování, registrace potřebných služeb…vím co je potřeba a zařídím to.

Možnosti dalšího rozvoje

Tvorba webu a jeho rozvoj je průběžný dlouhodobý proces. Z malých informačních stránek se může jednou stát velký, složitý web. Myslím dopředu a počítám s tím.

Zaškolení obsluhy

Chcete obsah hotového webu upravovat sami? Naučím vás vše potřebné, abyste to uměli.

Správa, údržba, zálohování

Nechcete se starat o zálohování ani aktualizace? Potřebujete mít jistotu že web běží jak má? Postarám se o to.

Potřebujete připravit firemní web? Představit produkt nebo službu na mikrostránce? Chcete vytvořit blog? Chcete prodávat pomocí e-shopu na WooCommerce? Chcete vícejazyčný web nebo nějakou specialitu? Rád vám pomohu. 

Tvorba WordPress webu

S WordPressem pracuji od roku 2008 a vím, v čem jsou jeho přednosti i jeho slabiny. Umím udělat atraktivní a funkční webové stránky splňující současné požadavky. Tvorbu stránek na WordPressu také školím a jsem připraven vám odpovědět na veškeré vaše dotazy a naučit vás s hotovým webem samostatně pracovat.

Pokud to s webem myslíte vážně, rád pomohu i s on-line marketingem.

S čím vám pomohu a s čím ne?

N

14 let praxe s WordPressem

N

U práce přemýšlím

N

Jsem samostatný

N

Používám ověřená řešení

N

Jsem marketér i grafik

N

Pomohu s koncepcí stránek

N

Navrhnu atraktivní vzhled

N

Tvořím velké i malé weby

N

Pomohu s přípravou obsahu

N

Upravím texty a informace

N

Vytvořím grafické prvky

N

Upravím fotky dle potřeby

N

Drobnosti si doprogramuju

N

Šablony si nastyluju sám

N

Před spuštěním vše otestuji

N

Specializuji se na DIVI

N

Základní SEO je samozřejmostí

N

Zaškolím vás v obsluze webu

N

Mohu obsah dále spravovat

N

Ohlídám jeho bezpečný chod

N

Budeme jej moci dále rozvíjet

N

Zajistím spolehlivé zálohy

K

Nenaprogramuji pluginy

K

Nenakóduji vlastní šablonu

Poznámka: Jsou i věci, se kterými vám nepomohu. Nechci pracovat na projektech, které jsou nemorální, neetické, politické, ezoterické nebo jakkoliv náboženské.

Některé ukázky mé práce:

WordPress

Adobe

Affinity

HTML

CSS

Co říkají klienti?

S velkým zájmem a prospěchem jsem se zúčastnil workshopu Honzy Barboříka. I naprostému laikovi poskytne úvod do založení webové stránky získáním domény počínaje, až po hodně pokročilou práci s WordPressem a zvláště pak s modulárním nástrojem Divi. Ten se nedá za odpoledne naučit, ale Honzova laskavá a názorná metoda přiměje posluchače k dalšímu rozvíjení a ukáže mu směry, kudy má jít. Laik má tendenci v záplavě informací tápat a sám od sebe hned nepozná, co je důležité a co ne. Honza udává směry a to je pak rada k nezaplacení.

Ondřej Neff
vydavatel Neviditelného psa a Digineffu

S Honzou spolupracuji již přes 3 roky a za tu dobu si dovolím říct, že kromě obchodních partnerů se z nás stali i přátelé. Honza se podílí na všech mých projektech ať už ze strany tvorby webových stránek, grafických návrhů, reklamních materiálů nebo marketingových konzultací. Vždy perfektně reaguje, je ochoten se se mnou potkat i osobně, zkonzultovat mé nápady a dát tomu jasný směr a strategii. Oceňuji především to, že i když jsem pro něho spíše menší a nezajímavý zákazník, je vůči mě loajální, vždy jsme schopni individuálně se domluvit na ceně a je tu pro mě vždy, když potřebuji. Pokud hledáte dlouhodobého partnera pro správu webů a marketingových strategií, už nemusíte.

Michal Doubek
konzultant a lektor finanční gramotnosti

Více doporučení spokojených zákazníků si můžete přečíst v sekci Reference.

Máte zájem o spolupráci? Napište mi.
  Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

  Nejnovější články o WordPressu

  Hacknutý WordPress – jak napadení poznat a co s tím?

  Hacknutý WordPress – jak napadení poznat a co s tím?

  Často slyšíme o WordPressu jako o 'děravém' redakčním systému, který jde snadno hacknout. Toto vnímání je částečně způsobeno tím, že WordPress je nejpopulárnější redakční systém na světě, což z něj činí častý cíl útočníků. WordPress má obrovskou a aktivní komunitu...

  Redakční systém WordPress – světová jednička

  Redakční systém WordPress – světová jednička

  Protože jsem si pro tvorbu stránek jako svou specializaci a hlavní platformu vybral WordPress, tento článek to bude o něm. O tom, jak jsem se k němu dostal, v čem je dobrý a v čem naopak moc ne a taky co všechno na něm jde postavit. Redakční systém WordPress - světová...

  Web jako středobod vaší on-line komunikace

  Web jako středobod vaší on-line komunikace

  Existuje mnoho komunikačních kanálů na internetu. Tento článek chci věnovat tomu nejdůležitějšímu z nich. Vašemu webu. A tomu, proč jsou vaše internetové stránky to nejdůležitější, co na internetu máte. Pokud je tedy máte. Web jako středobod vaší on-line komunikace...