Můj první videokurz je na světě!

3. 4. 2024 | Aktuality

Tvorbu vlastního videokurzu jsem odkládal bez nadsázky několik let. Nápadů i témat mám spoustu, jen to prostě ještě nedozrálo. Tedy až nyní. A abych začal pozvolna, rozhodl jsem se jako první téma zpracovat svůj systém, jak si organizuji práci a úkoly.

Ve spolupráci se Skillmea tak vznikl můj první online kurz: Todoist – maximalizuj svou produktivitu

V tomto kurzu vám představím svůj osvědčený systém pro efektivní řízení práce a úkolů. Naučíte se využívat Todoist k plánování, organizaci a sdílení úkolů a získáte kontrolu nad svým časem.

Tento kurz je určen pro každého, kdo chce zlepšit svoji produktivitu a dosáhnout více ve svém pracovním i osobním životě. Přidejte se k nám ještě dnes a začněte maximalizovat svoji efektivitu s Todoistem!

Co se v kurzu naučíte?

🎓 Tento kurz vám nabízí praktický návod na využití Todoistu pro zvýšení osobní produktivity. Seznámíte se s technikami pro správu svých úkolů a plánování času.

🚀 Kurz vás provede vytvořením osobního organizačního systému, představí základy time managementu a ukáže, jak vám Todoist může pomoci v organizaci pracovních i osobních úkolů.

🔍 Prozkoumáte funkce Todoistu a zjistíte, jak mohou zefektivnit vaši práci. Od základů po pokročilé funkce tak, abyste si vše přizpůsobili svým potřebám a preferencím.

💡 Naučíte se nastavovat projekty a úkoly, využívat připomenutí, filtry a integraci s kalendářem. 

🌟 Kurz je interaktivní a zaměřený na praktické využití. 

Co všechno dostanete?

  • videotutoriály na téma Todoist – maximalizuj svoju produktivitu,
  • moderované diskusní fórum,
  • certifikát o absolvování online kurzu Todoist – maximalizuj svoju produktivitu,
  • garance vrácení peněz do 14 dnů v případě nespokojenosti s kurzem.

💡 Další články z rubriky Aktuality

Rozhovor v HACKNI BYZNYS

Rozhovor v HACKNI BYZNYS

Přijal jsem pozvání Honzy Měšťánka do jeho podcastu HACKNI BYZNYS, kde jsme si povídali o životě, podnikání na volné noze i o sportu. Dozvíte se, jak přistupuju ke své práci, proč mě baví být "dělníkem marketingu", jak jsem vnímal začátky freelancingu v Česku i jak...

Rozhovor o projektu Den pro školu v Dobrém ránu na ČT

Rozhovor o projektu Den pro školu v Dobrém ránu na ČT

O projektu Den pro školu už jsem se tu na webu i na sociálních sítích několikrát zmínil. Dává mi velký smysl přivádět do škol lidi z praxe, aby povídali o své práci. Studenti tak získají více informací při vlastním rozhodování o výběru školy nebo zaměstnání. Sám bych...

Spustili jsme projekt MojeMikina.cz

Spustili jsme projekt MojeMikina.cz

Teď v říjnu jsme spustili náš další projekt MojeMikina.cz, kde nabízíme ušití mikiny s vlastní fotkou. Nejedná se o potisk hotových mikin, ale o zakázkovou úpravu grafiky a ušití mikiny. Zákazníci si vyberou střih, velikost a nahrají fotku. Dle fotky pak navrhneme barevnost zbytku mikiny, kterou poté vyrobíme.

Sám sobě marketérem logo bílé

Sám sobě marketérem

Chcete začít s online marketingem svépomocí? Pomůžu vám i zadarmo. Každých 14 dní posílám obsahový newsletter s praktickými tipy a radami.

✅ Přihlaste se k odběru nebo nejdřív nakoukněte do archívu.

Sám sobě marketérem